Strony internetowe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie

Strona internetowa Liceum Ogólnokształcącego im.Króla Jana III Sobieskiego w Wejherowie - serdecznie zaprasza

OVERVIEW

The web page liceum1.pl presently has an average traffic ranking of zero (the smaller the superior). We have parsed two pages inside the web site liceum1.pl and found two websites linking to liceum1.pl. There are one social networking accounts retained by this website.

LICEUM1.PL TRAFFIC

The web page liceum1.pl is seeing varying amounts of traffic for the duration of the year.
Traffic for liceum1.pl

Traffic ranking (by month) for liceum1.pl

Traffic ranking by day of the week for liceum1.pl

LINKS TO LICEUM1.PL

Almost Random Theatre Based in Oxford, UK

What is Business Theatre? Jeremy Kyle Parody Rehearsal. ART is truly for everyone. ART is truly for everyone. In all the tweets we were polite - his right to block, though, of course.

WHAT DOES LICEUM1.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of liceum1.pl Mobile Screenshot of liceum1.pl Tablet Screenshot of liceum1.pl

LICEUM1.PL SERVER

I revealed that a single page on liceum1.pl took six hundred and eleven milliseconds to stream. Our crawlers could not detect a SSL certificate, so I consider this site not secure.
194.169.227.152

We diagnosed that liceum1.pl is utilizing the WisePanel Web Server server.

Strony internetowe Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Wejherowie

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page states the following, "TitleSzkoły wchodzące w skład Zespołu Szkoły w ZSP1." I viewed that the web site also said " Titlegodziny pracy sekretariatu szkoły Sekretariat." They also said " TitleInformacje dotyczące naszej Dyrekcji Dyrekcja szkoły. TitleInformacje dotyczące psychologa szkolnego Psycholog szkolny. TitleInformacje dotyczące pielęgniarki szkolnej Pielęgniarka szkolna. TitleInformacje dotyczące naszego Samorządu Uczniowskiego Samorząd Uczniowski." The meta header had szkoła as the first search term. This keyword is followed by liceum, uczeń, and uczniowie which isn't as important as szkoła. The other words they uses is edukacja. Sobieski is included and might not be viewed by web engines.

SEE SUBSEQUENT BUSINESSES

Szkolnastrona.pl - Strony internetowe dla oświaty

pl - Strony internetowe dla oświaty. I pokaż swoją placówkę z dobrej strony. Do każdego pakietu w pełni profesjonalny. Strona umieszczona na zaufanym serwerze, bez reklam, wyposażona w zaawansowane filtry antyspamowe i antywirusowe. Aktywnie angażująca uczniów, rodziców i nauczycieli.

BIP - I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie

Od dnia 13 kwietnia 2015. Biuletyn Informacji Publicznej I Liceum Ogólnokształcącego im.

Dziennik elektroniczny - Logowanie LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE im. Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kozach

Im Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w Kozach. Podstawowe zasady bezpiecznego użytkowania systemu. Proszę podać login oraz e-mail, a na Twoją skrzynkę pocztową otrzymasz informacje jak postępować aby zresetować swoje hasło.